Корисно знати
Тут зібрані корісні статті з естетичної стоматології.

Ходити з неприємним запахом з рота – це не тільки шкідливо для вашого здоров’я, але й неприємність для оточуючих.

Однією з найпоширеніших причин неприємного запаху з рота є накопичення мікробів і бактерій у роті. Якщо його не чистити регулярно, з часом виникає стан, відомий як галітоз або постійний неприємний запах з рота. Без цього захворювання порожнини рота може обійтися кожен, оскільки воно особливо неприємне для людей, з якими ви регулярно контактуєте.

3 дивовижні причини неприємного запаху з рота

Говорячи про те, що викликає неприємний запах з рота, деякі з них можуть вас справді здивувати.

1. Погана гігієна ротової порожнини може спричинити неприємний запах з рота

Однак ця конкретна причина може бути не дуже дивною, оскільки якщо ви не чистите зуби навіть протягом дня, люди можуть побігти в протилежному напрямку, коли побачать вас. Експерти наголошують на тому, що це провідний фактор галітоза.

Однією з найпоширеніших причин неприємного запаху з рота є скупчення їжі. Щоразу, коли ви їсте, крихітні частинки їжі можуть прилипати до ваших зубів і іноді застрягати між ними. Це може призвести до накопичення бактерій у роті та випромінювання неприємного запаху. Тепер ви знаєте, чому ваші колеги роблять таке обличчя, коли ви їх вітаєте вранці.

Чищення щіткою та  зубною ниткою  після кожного прийому їжі допомагає видалити ці частинки їжі, таким чином запобігаючи накопиченню бактерій, які часто призводять до неприємного запаху з рота.

Пийте багато води, щоб запобігти неприємному запаху з рота

Навіть якщо ви не можете почистити зуби одразу після кожного прийому їжі, питна вода має допомогти очистити залишки їжі. Це призведе до зменшення накопичення бактерій, у свою чергу запобігаючи появі неприємного запаху з рота. Після їжі краще пити воду, а не солодкі напої, оскільки цукор посилює накопичення бактерій.

2. Неприємний запах з рота може бути викликаний алкоголем

Алкоголіки є одними з найбільш поширених людей, які страждають від  неприємного запаху з рота , включаючи низку проблем зі здоров’ям, які негативно впливають на їх травну систему. Коли алкоголь вживається, він потрапляє безпосередньо в кров через тонкий кишечник і слизову оболонку шлунка.

Цей шлях обходить стандартний процес травлення, що означає, що будь-які шкідливі речовини, які ви вживаєте, не розщеплюються належним чином у травному ланцюзі. Це шкодить вашим внутрішнім органам, включаючи стравохід, що також викликає неприємний запах з рота.

Алкоголь викликає надмірне блювання та відрижку, що призводить до рефлюксу кислот і хімічних речовин зсередини вашого тіла, які потрапляють до рота. Отже, алкоголь є одним із основних джерел неприємного запаху з рота, який особливо поширений у США

3. Пропуск сніданку може викликати неприємний запах з рота

Слина – це природна речовина, що міститься в нашому організмі, яка підтримує ротову порожнину, стравохід і травний тракт чистими . Думайте про це як про моторне масло для вашого рота та травної системи. Порушення голодування вранці відновлює слину, щоб травна система могла продовжувати виконувати свою роботу. Пропуск сніданку зупиняє весь цей процес, вводячи певні сполуки в рот, які не тільки викликають сухість, але й неприємний запах з рота.

Якщо у вас залишилися питання, пов’язані з профілактикою неприємних запахів з рота, запишіться на консультацію вже сьогодні за номером +380661968793.