Корисно знати
Тут зібрані корісні статті з естетичної стоматології.

Ваші зуби мають важливе значення для правильного харчування, тому найменший зубний біль може викликати дискомфорт і вплинути на ваше здоров’я. Багато причин можуть викликати цей біль, і іноді рішенням є проста процедура видалення, яку виконує стоматолог.

У клініці «Brilliant Smile» ми надаємо видалення зубів, щоб допомогти усунути зубний біль та зубну інфекцію та досягти оптимального здоров’я порожнини рота. Наші стоматологи зібрали все, що вам потрібно знати про наше видалення зубів, а також відповіді на ваші запитання та деякі переваги видалення зубів у нашій клініці

Що таке видалення зубів?

При цьому ви можете запитати: «Що таке видалення зуба?» Видалення зуба – це клінічна процедура, під час якої пошкоджений зуб видаляють із лунки на яснах. Ця процедура може знадобитися для кількох стоматологічних проблем – карієсу, скупченості зубів, захворювань ясен або перелому зуба.

Простір, де був видалений зуб, потім накривають марлею, щоб у рані утворився згусток, щоб зупинити кровотечу.

Найбільші переваги видалення зуба

Видалення зуба може бути найкращим варіантом у найгіршому випадку стоматологічного захворювання чи інфекції. Ось переваги видалення зуба.

Зменшити пошкодження

Карієс виникає внаслідок накопичення зубного нальоту та шкідливих бактерій, які спричиняють руйнування зубів. Ці бактерії в порожнині рота можна зменшити або знищити, якщо видалити уражений зуб до того, як він завдасть незворотної шкоди іншим зубам і яснам.

Зняття болю

Уражений зуб може викликати дискомфорт і біль, і єдиним рішенням може бути позбавлення від зубів. Процедура видаляє уражений зуб, який може бути сильно інфікований або пошкоджений, що спричиняє біль, щоб полегшити пацієнта.

Зупиняє хворобу або інфекцію

Якщо зубну інфекцію не зупинити, вона, швидше за все, пошириться на інші зуби. Тому, щоб зберегти решту зубів, інфікований видаляють, щоб зупинити поширення хвороби

Для оптимального здоров’я порожнини рота

Ми знаємо, що втрата зуба може бути складною, але в більшості випадків видалення зуба є найкращим способом зберегти пошкоджений зуб та інші зуби в роті. Це тому, що видалення зуба дає вам ще один шанс належним чином подбати про здоров’я ротової порожнини.

Вам потрібна невідкладна допомога стоматолога поблизу? Або вам потрібно швидко вирвати зуби? Незалежно від того, наскільки швидко та терміново ви бажаєте видалення зубів, найголовнішим пріоритетом має бути пошук правильного спеціаліста, який допоможе вам. Ви повинні звернутися до досвідченого стоматолога, який допоможе вам видалити зуб.

Наші стоматологи допоможуть вам видалити зуби та забезпечать комфорт і оптимальне здоров’я порожнини рота, яких ви бажаєте.

Як довго я повинен чекати, щоб отримати зубні імплантати після видалення?

Зубні імплантати замінять втрачений зуб і нададуть йому природного вигляду, але їх не можна встановити відразу після процедури видалення. Можливо, ви прагнете відновити свою звичайну діяльність і думаєте: «Скільки мені чекати, щоб отримати зубні імплантати після видалення?» Або «Як довго мені чекати, перш ніж я зможу відновити свій щоденний жувальний квест?» Швидка відповідь: вам не доведеться довго чекати.

Після видалення зуба пацієнтам потрібно в середньому від 48 до 72 годин, щоб відновити свою звичайну діяльність, залежно від тяжкості проблеми, але це не означає, що рани після операції зажили.

Оскільки для повного загоєння самої щелепної кістки потрібно кілька тижнів, у цей період не рекомендується проводити інші процедури, щоб уникнути інфекції та серйозного пошкодження нерва.

Якщо вам потрібно швидко видалити зуб, наш невідкладний стоматолог в м.Суми допоможе вам позбутися зуба, а також вилікувати всі основні захворювання та інфекції.

Де можна видалити зуби поблизу?

Після повного одужання відвідайте перевірені стоматологічні клініки поблизу Лакуста, щоб зробити процедуру імплантації зубів.

Ви хороший кандидат на видалення зуба?

Щоб визначити, чи є ви хорошим кандидатом на видалення зуба, вам слід відвідати свого стоматолога. Ваш стоматолог проведе всі необхідні аналізи, щоб визначити, чи є видалення найкращим варіантом лікування для вас.

Отримайте впевненішу посмішку з видаленням зуба в м.Суми.

У клініці «Brilliant Smile» ми пропонуємо видалення зубів, щоб допомогти вам позбутися пошкоджених, зіпсованих або уражених зубів. Наші стоматологи спеціалізуються на профілактичних та реставраційних стоматологічних процедурах, щоб забезпечити оптимальне здоров’я ротової порожнини наших пацієнтів.

Оскільки хороші зуби дорівнюють красивій і впевненій усмішці, наша клініка займається здоров’ям вашої ротової порожнини та допомагає вам здобути впевненість завдяки посмішці, використовуючи найкращі стоматологічні технології .

Запис на консультацію за номером +380661968793.