Корисно знати
Тут зібрані корісні статті з естетичної стоматології.

Відбілювання зубів і вініри – це найшвидший і найпростіший спосіб покращити зовнішній вигляд вашої посмішки.

Якщо у вас хороший загальний стан здоров’я ротової порожнини, але вас турбує одна або кілька косметичних проблем, наприклад, плями на зубах або трохи викривлені зуби, варіанти косметичної стоматології, як-от професійне відбілювання зубів або вініри, можуть самостійно або разом значно покращити зовнішній вигляд вашого зуби.

Що може зробити відбілювання зубів?

Професійне відбілювання зубів може зробити вашу усмішку яскравішою на вісім відтінків за один короткий візит до стоматолога. Під час цього прийому стоматолог нанесе на ваші зуби спеціальний гель на основі перекису водню та залишить його на стільки часу, скільки вказано (15 хвилин із ZOOM!).

При використанні ZOOM! Метод, відбілюючий гель піддається впливу активаційної лампи, що дозволяє перекису повністю проникнути в зуби. Цей процес повторюється тричі для досягнення максимального результату, після чого ви виходите з офісу зі значно яскравішою посмішкою.

Відбілювання зубів найкраще справляється з плямами, які з’явилися з часом через споживання червоного вина, кави, чаю та інших пігментованих продуктів і напоїв.

Зубні протези, такі як коронки, мости та вініри, не можна відбілювати.

Що можуть зробити порцелянові вініри?

Порцелянові вініри – це ультратонкі протези, схожі на оболонку , які надягають на природні зуби для вирішення кількох стоматологічних проблем, зокрема:

  • зуби з природною зміною кольору, спричиненою прийомом ліків, хворобою або генетичними факторами;
  • деформовані або зношені зуби;
  • сколені або тріснуті зуби;
  • нерівні або дещо зміщені зуби;
  • зуби з невеликими проміжками.

Порцелянові вініри можуть перетворити ваші пошкоджені зуби на приголомшливу посмішку, а процедура займає лише два візити. Спочатку можна отримати відбиток ваших зубів для порівняння, потім готують зуби, на які буде накладено вініри. Ваш стоматолог видаляє невелику частину кожного зуба, а потім отримує остаточний відбиток для використання в лабораторії при створенні ваших вінірів.

Коли ви повернетеся на другий візит (приблизно через два тижні), стоматолог прикріпить вініри до ваших зубів, і ви вийдете з кабінету з ідеальною посмішкою!

Поєднання відбілювання зубів і порцелянових вінірів

Якщо у вас як зуби, так і структурно пошкоджені зуби, ви можете пройти процедуру відбілювання зубів, щоб спочатку усунути плями на природних зубах, а потім підібрати колір нових вінірів до цього відтінку.

Цей підхід є найбільш економічно ефективним способом лікування посмішки з зовнішніми змінами кольору та іншими косметичними недоліками.

Пошук відповідного косметичного стоматолога

Перед косметичними процедурами, такими як відбілювання або вініри, важливо, щоб ваші зуби були здоровими.

Якщо у вас здорова, але косметично недосконала посмішка, але ви хочете отримати послугу косметичного стоматолога в м.Суми, зателефонуйте сьогодні в клініки «Brilliant Smile» за номером +380661968793. Ваша ідеальна усмішка чекає!